Alkole sosyal medya yasağı! – Test ettik ve giremedik!

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

►► http://shiftdelete.net/alkole-sosyal-medya-yasagi-80395

Alkol Yasası kapsamında yeni kararlar alınmaya devam ediyor. Bugün itibariyle alkol firmalarının sosyal medya içeriklerine Türkiye’den erişim kısıtlanmış durumda!

Alkol Yasası kapsamında yeni kararlar alınmaya devam ediyor. Alkol ürünlerinin hiçbir şekilde reklamının yapılmamasını içeren yasa gereğince sosyal medyada alkol firmalarının hesapları erişime kapatılıyor.

►►Alkol firmalarına sosyal medya engeli

Dün akşam itibariyle Türkiye’deki birçok kullanıcı sosyal medya üzerinde yeni bir şeyi fark etti. Alkollü içecekler üreten şirketlerin gerek global, gerekse Türkiye hesaplarına erişimler kısıtlanmıştı.

Yeni Alkol Yasası çerçevesinde artık alkollü içecek üreten ve bunları satan firmaların sosyal medya hesapları için erişim engellenmiş durumda. İsteseniz de bu hesapları takip edemiyorsunuz. Söz konusu yasak alkol firmalarının Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını kapsıyor.

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Facebook ►► https://goo.gl/UINJGO
Twitter ►►https://goo.gl/ASvKP2
Google+ ►► https://goo.gl/BMUPvn

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Comments

cem k says:

İmam alkolün vergisinden maaş aliyor ama

Golfinwe says:

Alkol ile uğraşacaklarına tecavüz,taciz,çocuk istismarı,kadına şiddet ve aile içi şiddet olaylarına çare bulsunlar…Mükemmel ülke değiliz!!!Bu ülkede alkol vardı var olacak!!!

cihat altin says:

siktr lan
vakıflardaki tecavüze uğrayan çocuklar için gösterin bu hassasiyeti

Süleyman Aksu says:

Baileys güzelmiş krdşm. .d

Azil says:

Faşizm bize küçük sürprizler yapıyor

BARZO says:

vpn olmadan internette gezilmiyor baştaki eşşoğlubeşkulakların dediği gibi kınıyorum amk valla artık ülke yaşanacak halden çıktı

Cenk Akyüz says:

Böyle her şeye yasak koyarak yeni yetişen nesilde daha çok merak uyandırıyorsunuz. Bilinçli toplum yetiştirmek yerine bunu yapınca olmuyor işte. En basitinden, ufak ve ya ergenlik yaşına gelmiş bir çocuğa ne kadar yapma etme falan dersen çocuk o kadar merak ediyor.

Cem Baltacı says:

özgür bir ülkeyiz avrupa bizi kıskanıyor

ONUR a says:

Yahu siz neden sansürlüyorsunuz burası televizyon mu Yaptığınızı kınıyorum shiftdelete

Mustafa Kurt says:

Bu adam kim shift+del yapıp duruyo

SER-DEM says:

haramı helali bilen insan zaten sosyal medyayı bu hesabları takip etmekte kullanmaz haramın reklamı olmaz müslüman pazarında salyangoz satılmaz bu hesabı kullanan biz müslümanlar zaten ister istemez karşımıza çıkan açık görüntülü karşı cinslere bakarak haram işliyoruz zaten ülkemizde büyük şehirlerde karşı cinslerin islama uygun olmayan şekilde görüyoruz sorun şuki rakıya şaraba vb alkole bakarak haram işlemiş değil kendi birbirimize uygunsuz şekilde uygunsuz düşünce ile bakar ve baktırırsak harama ortak oluyoruz bu yasak islami açıdan daha çok bu ürünü küçük büyük demeden reklamının yapılması etik değil bu benim şahsi düşüncem değil haram helal en basit konular var kitabımızda her insanda etik olması gerekliysede sorun yok bence

x adam says:

gerek yok böyle hareketlere

Write a comment

*

World COVID-19 Stats

Live Coronavirus Dashboard Tracker