ABD: TÜRKİYE SURİYE'DE ABD İÇİN TEHDİT! NELER OLUYOR? Abdullah Çiftçi

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

ABD: TÜRKİYE SURİYE’DE ABD İÇİN TEHDİT! NELER OLUYOR? Abdullah Çiftçi

  • bitcoinBitcoin$45,708.00
  • ethereumEthereum$3,184.55
  • HEXHEX$0.129008
  • tetherTether$1.00
  • binancecoinBinance Coin$395.39
  • cardanoCardano$1.82
  • rippleXRP$1.01
  • dogecoinDogecoin$0.281835
  • usd-coinUSD Coin$1.00
  • polkadotPolkadot$21.62

Comments

Ersin Yaprak says:

Hocam bize Allah yeter gerisi hikaye Allah insanogluna yol veridiyi kadar giderler bize derken inanlara selam olsun

Ayhan Sarica says:

Borç adamı Light yapar. İçerde Ekonomik olarak kendine yeter seviyeye gelmeden, Dış politika da istenen hedefler sağlanamaz. Olay bir toptan kalite, toptan yükselme, toptan kalkınma meselesidir. Enerji sorunu çözülmeli, en büyük açık burada. Soluksuz Üretim artışı gerçekleşmeli. Güzellikle olmuyorsa, zorla (azarbeycan ve kazakistan dahil), Arapların kafasına silah doğrultup, kalıcı dış yatırımlarını Türkiyeye yapmaları sağlanmalı. Bu doğrultuda iş bazında ortaklıklara ve teknoloji paylaşımlarına ortak üretime vs ara çözümlere gidilmeli.

Hasat Gunahkar says:

Hocam turan birliği hakkinda çabası nedir Türkiyemizin

Ayhan Sarica says:

Bu oluşuma ne zaman Suriye de katılacak? Ne zaman suriye nin eli sıkılacak?

İmam Hüseyin says:

O zaman doğru yoldayız. Her şeyi doğru yapıyoruz hocam.

hanifi aksoy says:

Reklamı abartmışsımız

Meral Keskin says:

Hoca uzatma açık anlatki gençler anlasın. Arkadaşlar peygamberimiz zaten Suriye olaylarının gideceği yeri söylemiş. Fıratın doğusunda Mervanoğulları ile yedi bayraklı bir arap ordusu birbirine girecek. Bölge adı bile var. Deyrizor.. Bu savaş 100 000 kişinin birbirinin katletmesine neden olacak. Bu yedi bayraklı ordunun başı Irakta 70 bin kişiyi katledip İrana saldıracak. Bu pislikler kürtlerle arapları birbirine düşürecek bu defa. Bu adam yüzünden hacılar isyan edip Suudda üç yıllık iç savaş patlayacak. Bir lider seçecek hacılar, Türk birliği onu destekleyecek. Bu lider Irakı temizleyecek, Suriye ye gelince Hatayda dünya savaşı patlayacak. Bizim bu şerefsizlerle hesabımız yeni başladı yani. Bu lider veba sonrası çıkacakmış. Zamanın geldiği açık zaten. Ortadoğu sümsük kukla arapları ile gene bela olacak..

Ayse Karakas says:

Merhaba gocam

huseyin kayiran says:

Reismi tek başına oyun kuracak,arkasında akıl varmış hemde siyasi akıl varmış onun için reis tek başına gitmiş ama Putin dışışleriyle karşıladı birinde devlet aklı birinde maddi çıkar bir tarafta yazın hiç bir dediği cıkmayacak çünkü akla ve konjektore aykırı dedikleri anlattıklarını hamaset ve yanlı ve yanlış bizim millette her yazılanı doğru sanıyor araştırmıyor zaten araştırmayıda bilmiyor onun içinde bunlar meydanı boş bulup sallıyorda sallıyor

Ad Soyad says:

Saygılar Abdullah hocam

Jerney2023 says:

Abdullah bey sözlerin çok güzel ama Fetö denen cia köpeklerini başımıza en çok bunlar bela etti , dış işleri bakanımızın çıkışları doğru da olsa kardeşi Fetö den atılanlara ya para karşılığı yada kadınsa bir gece vermesi karşılığında iadelerini sağlıyor ayrıca millet aç ve aç gözlü hale geldi kimse kimseye merhamet etmiyor iş desen yok aş desen yok lanet bir döngüye girdik aylık 5k için günlük 20 saat çalışıyorum 🙂 vallahi billahi hayattan zerre tad almıyorum eee bakanları yolsuzluk yapıyor görevden alınınca yolsuzluk için teşekkür ederim deyip gidiyorlar tek bir soruşturma yok 🙂 ya abi Allah için doğruyu hakikati en sert şekilde vurgula söyle alenen söyle pudra şekeri bataklığına girmiş bir ahmak sürüsü var karşımızda barış mançonun dediği gibi kayaların oğlu elbet doğacak ve and olsun çok canlar yanacak ölseler bile çocukları yanacak torunları yanacak o gün geldiğinde elinde hem kalem hem silah olanlar bizler olacağız devlet-i âliye nedir iliklerine kadar hissedecekler

kizili says:

"Türk devlet aklı" diye birşey olduğunu sanmıyorum.. çok fena savruluyoruz..

yanlız adam35 says:

Suriyeli Ler Afganlar yıllık 1 milyon çocuk doğruyor Türkiye de ne olcak hoca

Kaan Cantenor says:

Firatin dogusuna mutlak sekilde askeri harekatlarina baslatmalidir

Bilmeyen Bilir says:

Hocam, okullar'da tek tip insan yetiştiriliyor,! Mankutlasmış ve aklini kiraya vermiş, ümitsiz özgüvensiz, tüketen ve sorgulamayan hakikat'tan uzak bireyler olarak, robotlar olup çıkıyorlar.!

Sema Hesenli says:

Hocam Paris iklim anlasmasinin analizini bekliyoruz sizden, Bu anlaşmatan Turkiyenin zarari ve cikari ne?

Ercan Kosar says:

çok kötü haberler den başka bir şeyler yok maalesef ….

Ozgur Sayan says:

Hocam Çanakkale Yunanistan'a terörist ABD nin yığınak yapması Türkiye ile savaşa hazırlanıyor

Ozgur Sayan says:

Büyük savaş mahlemeyi Kübra savaşı na hazirlaniyor haçlı
Son savaş Zafer islamindir 🌷♥️🕋
La galibe illallah 🌷♥️🕋

ahmet taşdemir says:

Evet hocam aksakallılar heyeti yurtdışına kamp kurmuş çalışıyorlar. Bakalım Türkiye'ye ne zaman gelip işleri düzene sokacaklar.

Fahrettin Biçer says:

HOCA AĞABEY ÂLEMİN SAHİBİDE VAR ( EFENDİSİ S.A V )'de. ALLAH VAR GAM YOK . Kısacası Umut (fââkir)'in ekmeğidir. diyorsun yâni . Öyleyse yaşasın DEVLETİMİZ !!!!!!!!! KAHROLSUN DEVLETİN YETKİSİNİ KULLANARAK ZENGİN OLANLAR. DEDESİ ERİK YEMİŞ TORUNUNUN DİŞLERİ KAMAŞMIŞ ? ERİK YİYEN DEDE ' NİN ,NENE'. NİN. ÇOLUĞU, ÇOCUĞU, TORUNU ORTALİKTA GEZSİN İNŞAALLAH.

cafer safak says:

Hocam.nedir bu 666 meselesi

Fırat Özdemir says:

Hocam ağzınıza sağlık. Biz gençler, fikirlerinizi ve öngörülerinizi merakla yakından takip ediyoruz. Parti fanatiklerinin hakkınızda atıp tutmalarına bakmayın. Selam ve dua ile.

Cengiz Öztürk says:

Bu programlar sizin neyinize degilmi…😥

Cengiz Öztürk says:

Türkiye´de bir Kurufasulye pilav tarifi programını 4.750.000 kisi tıklıyor izliyor. Ah benim APTAL ve dünya´dan BIHABER milletim. Allah size rahmet eylesin bari. Uyumaya devam ediniz…

Şehir Emini says:

Makrona yine sarı yeleklileri yollasalar ne iyi olurdu

Şehir Emini says:

Sarı yelekliler nereye gitti hocam

Şehir Emini says:

Ağaçlar dikiliyor meyva vermesi yakındır inşallah

Şehir Emini says:

Chp ve Hdp ile bu ülke yürümez tek Ak parti bu ülkeyi yönetir

Cengiz Öztürk says:

Degerli Hocam. Ağzınıza sağlık.

Write a comment

*