Oh snap! You're watching Rich TVX News Network! The source of raw, breaking news.

CİNLERİN MUSALLAT OLDUĞU ÇOCUĞA KURŞUN DÖKTÜK! HERŞEY SON BULDU

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

DİKKAT! Bu videoda Şeytan’ın Evi diye anılan gizemli mekana gittik ve olayları çözmeye çalıştık.Fakat bu olayları çözerken Türkiye ve Dünya’da ilk kez bir şey denedik.Videoyu başından sonuna kadar izleyin, olayları çözmemize yardımcı olun! 70.000+ beğenide herkesin merak ettiği o yere gideceğiz! Beğenmeyi unutmayın.

►Yeni videoları kaçırmamak için ‘ABONE OL’ tuşuna basmayı ve ZİL’e tıklayarak bildirimleri açmayı unutmayın: http://bit.ly/NGejZa

Bedirhan’ın gördüğü rüyalar o günden sonra çok fazla artmış ve dayanılmaz bir hal almaya başlamış. Psikolog’dan da destek almaya başlamış fakat bizimle uzun süredir yardım etmemiz konusunda iletişime geçiyordu ve bizde bu isteğini yerine getirdik. Şeytan’ın evi için uzun bir yola çıktık… Oraya ulaşmak hiçte kolay olmadı, yağmur ve doğal afetlerden birisi olan heyelan yüzünden yollar kapanmış bu yüzden dağ yolunu kullandık.Bu videoda inanılmaz olaylar yaşadık ve bu güne kadar hiç yapmadığımız bir şeyi yaptık ve olaylar çığrından çıkmaya başladı…
Ayrıca bir insan veya bir varlık gördük… Bu videoyu izlerken aksiyonu doruklarına kadar yaşayacaksınız. Videoyu başından sonuna kadar izleyin, olayları çözmemize yardımcı olun!

Daha fazlası için lütfen beğenmeyi unutmayın❤

Bana ulaşabileceğiniz adresler:

Can Yavuz instagram: https://www.instagram.com/canxyavuzx/

Arifhan Durmuş https://www.instagram.com/arifhanx/

Twitter: https://twitter.com/canxyavuzx

SNAPCHAT: novaoverlord

FACEBOOK: https://www.facebook.com/ProspektNova/

Merhaba, videoları sizlere en iyi ve en kaliteli şekilde iletmek için çaba sarf ediyoruz.Video çekimleri sırasında oldukça zorlanıyoruz ve zaman harcıyoruz.Daha kaliteli videolar çekmemiz ve bizlere destek olmak için videoyu “beğenmeyi” unutmayın.

Teşekkürler.