RICH MEGA STORE

Enjoy great online shopping experience

Jesus Alanya'yı ezdi Golcü bombası da patladı….

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

Ve patron jesuslu fenerbahçe durdurulamıyor… hazırlık maçında fariolinin takımı alanyasporu net bir skorla 4-2 mağlup etti.. İlk yarı oyunun başlarında alanyaspor alan bıırakmadan oyuna hakim olsa da sarı lacivertliler yoğun yağmur altında sert presle alanyasporun oyunun bozarak irfan canın harika golü serdar dursunun anlaşılamaz muhteşem oyunu ve golleri ile yenmesini bildi..

Fenerbahçe’nin Ekvadorlu yıldızı Enner Valencia’nin Dünya Kupası’nda gösterdiği performansın ardından adının birçok kulüple anılmasından sonra oyuncunun menajeri Gonzalo Vargas, Ekvador basınına açıklamalarda bulundu.

Vargas, “Enner Valencia’ya birçok ülkeden ilgi var, özellikle Körfez ülkelerinden. Ekonomik olarak büyük potansiyeli olan takımlar Enner’i gündemine aldı ancak onun önceliği her zaman Fenerbahçe.”

“Enner, Avrupa’da 3 veya 4 yıl daha oynamak istiyor. Şu anda 3 yıllık bir kontrat üzerinde duruyoruz ancak günü geldiğinde o da elbette kalbindeki takımda futbolu bırakmak isteyecektir.”

Valencia’nın Fenerbahçe’yi önceliğe almasının sebepleri çok açık. Jorge Jesus ile çok iyi bir ilişkisi var ve yabancı bir oyuncu olmasına rağmen onu takımın kaptanlarından yaptı. Aynı zamanda yönetimle, taraftarla, takım arkadaşları ile de çok iyi anlaşıyor. Tüm şehir ona ve ailesine kucak açmış durumda ve orada evinde gibi hissediyor.”

Son olarak, “Her ne kadar önceliğimiz Fenerbahçe olsa da oyuncunun temsilcisi olarak diğer takımlardan gelen tekliflerin ve ilgilerin farkında olup kulak vermemiz gerektiğini biliyoruz. Sonuç olarak Enner’in sözleşmesi sezon sonunda bitecek.” diyerek sözlerini noktaladı.#fenerbahçe, #jesus, #sondakika