Sadakatsiz 22. Bölüm Fragmanı – Benimle Konuşurken Haddini Bil!

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

Sadakatsiz 22. Bölüm Fragmanı
#Sadakatsiz #SadakatsizFragman #Sadakatsiz22
————
Sadakatsiz, Med Yapım ve Mednova Yapım imzalı, yönetmeliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı, senaryosu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk ikilisi tarafından kaleme alınan dram ve psikolojik gerilim türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanmıştır. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen yer almaktadır.
Doktor Asya (Cansu Dere), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının Derin adlı genç bir kadınla (Melis Sezen) iki yıldır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır.
————
sadakatsiz fragman,sadakatsiz 22,sadakatsiz 21,sadakatsiz 22 fragmanı,sadakatsiz 22 fragman,sadakatsiz 22 bölüm,sadakatsiz 22 bölüm fragman,sadakatsiz 22 bölüm fragmanı,sadakatsiz 22 bölüm 2 fragmanı,sadakatsiz yeni bölüm fragmanı,sadakatsiz son bölüm full izle,sadakatsiz izle,sadakatsiz 22 bolum,sadakatsiz 22 bolum fragman,sadakatsiz 22 bolum 2 fragman,sadakatsiz,sadakatsız,sadakatsız fragman,fragman,film,sinema,dizi,dizi fragman,melis sezen,cansu dere

Comments

Write a comment

*