Sedat Peker'in Son Videosu ve Devletin Zirvesindeki Sessizlik

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

Bugün videoda yok yok. Jahrein ilk konuğum. Dün kendisi Kemal Kılıçdaroğlu’nu yayına aldı. Yayın inanılmaz izlendi. Jahrein ile bunun üzerine konuşacağım.

Bir diğer gündem maddesi ise Sedat Peker’in 7inci videosu. Peker videosunda, somut iddialar ortaya koyuyor. Uyuşturucu trafiğinde devletin zirvesindeki isimleri işaret ediyor. Venezuela’ya dikkat çekiyor. En ağır iddiası ise Uğur Mumcu suikasti ile ilgili.

#sedatpeker7 #süleymansoylu #Jahrein #sedatpeker #BinaliYıldırım

00:00 23 Mayıs 2021 Nevşin Mengü Bugün Ne Oldu?

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCrG27KDq7eW4YoEOYsalU9g/join

Nevşin Mengü YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
► https://bit.ly/3hBFUZn

Nevşin Mengü Sosyal Medya Hesapları:
Twitter ► https://twitter.com/nevsinmengu
Instagram ► https://www.instagram.com/nevsinmengu/

  • bitcoinBitcoin$45,708.00
  • ethereumEthereum$3,184.55
  • HEXHEX$0.129008
  • tetherTether$1.00
  • binancecoinBinance Coin$395.39
  • cardanoCardano$1.82
  • rippleXRP$1.01
  • dogecoinDogecoin$0.281835
  • usd-coinUSD Coin$1.00
  • polkadotPolkadot$21.62

Comments

kritosx x says:

sözüm İnterneti kullandırmayanlara, yorumlarımı siliyorsunuz. Kanalı neden öneriyorsunuz, önermeyin o zaman. İlk fırsatta siz aptalların yolunu gösterecem inşallah.

Zeynep Yenar says:

Jahrein gencimizi çok beğendim. Yolu açık olsun. Bizim evde 20 li yaşta oğlum 54 yaşında ben 80 yaşında annem. Hepimiz jahrein i destekleriz👏👏👏👏 Nevşin hanimcigim hergün takipteyim seni

halit belli says:

Nevşin seni çok seviyorum. 🤗

Mustafa Yavuz says:

''Bakalla görüştük, köylüyle görüştük, çiftçiyle görüştük, memurla görüştük, öğrenciyle görüştük, işçiyle görüştük ve HDP'le daha doğrusu kürtlerle görüşmeyeceğiz'' diyebilen akıl KÜRTLERSİZ KIÇ ÜSTÜ DÜŞMEYE VE İSLAMCI TERÖRİST ERDOĞAN KARŞI KAYBETMEYE ÇOKTAN HAZIR OLDUĞUNU VE GERİ ZEKALI TÜRKLERE ÇOKTAN İHANET ETMEYE HAZIR olduğunu görmemek kadar aptallık yoktur. İslamcı terörist Erdoğanın Kemalistleri tarihten silmeden esas amacına ulaşamayacağını ve nihayı hedefinin kürtler değil Kemalist cumhuriyet olduğunu hala anlayamadınız m ahmaklar.ı KÜRTLER İÇİN KENDİLERİNE BIÇAK SAPLAYANLARLA BIÇAK BİLEYENLER ARSINDA HİÇBİR FARK YOKTUR Siz ırkçı faşist Kemalistler, bu defa kaybederseniz ERDOĞANIN ÖLDÜRÜLMESİ TECAVÜZ EDİLMESİ GEREKE KÜRT OLACAĞINIZI UNUTMAYIN. İslamcı teröristlerin Medeniyetin ve demokrasinin bitmeyen kini öfkesi olduğunu hala anlayamadınız mı? Siz yanyana gelinmeyecek kadar lanetli olarak gördüğünüz kürtlerler kadar EERDOĞAN VE BAHÇELİNİN LANETLİSİNİZ HALA ANLAYAMADINIZ MI Kürtleri bıktırmak için her şeyi yaptınız ve yapmaya devam ediyorsunuz. Bu gidişle Erdoğanın öldürülmesi tecavüz edilmesi gereken kürtleri olacağınızı unutmayınız!
Günümüz türkiyesinde devlet başkanı olarak Erdoğan, din olarak islam versiyorunu ve peygamber olarak Muhammed versiyonu, çeşitli milliyetlerden Türkiye halkların başına gelmiş en büyük felakettir. Bahçeli, Soylu, Akar ve Diyanet başkanını zaten insandan saymıyoruz…

M. Yavuz

salih Ozbey says:

👏💖💖SesSizZzzLiğiN SeSi ReiS___sp____👍👏🙋‍♀️🙋‍♀️

salih Ozbey says:

🙋‍♀️Bu SeVda BuRDa 👏👏💖💖__👏👏💖💖_bitmez_

_________________👏💖💖SesSizZzzLiğiN SeSi ReiS___sp____👍👏🙋‍♀️🙋‍♀️

uğur boyacı says:

KILIÇDAROĞLUNU GAZA GETİRMEYİN. KILIÇDAROĞLU CUMHUR BAŞKANLIĞINA ADAY OLURSA; TAYYİP ERDOĞAN DÖRT YIL DAHA ÇEKİLMEZ.. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Selami Selam says:

vay be jahrein gibi bir sanal oyuncunun fikrini alıyorlar.

bu ülkeyi bu kafadaki insanlara muhtaç edenlerin yüzlerine tükürüyorum. newşin mengenede ne etsin adnan oktar fiyaskosundan sonra…

Cengiz Pakel says:

Kurulan düzenin adı mı devlet

Bayram Karaca says:

Nevşin bütün umutlarınızı dedikoducu bir mafya liderine bağlamışsınız. sorsan gazeteci falan geçinirsiniz.

Neşet Neşet says:

Suç örgütü denmesini asla kabul etmiyorum .Allah'ın aslan i Sedat PEKER .vatan sever

Sercan Kaya says:

Senin iş insanı dediklerin uyuşturucu tüccarı ağzından çıkanı kulağın işitiyo mu tamam mehmet ağar mehmet eymür filan kendi çıkarları için öldürdüler ama ne olursa olsun sen uyuşturucu tüccarlarını pkk nın uyuşturucu baronlarını hala kürt iş adamları diye adlandırarak masumlaştırmak dürüst bir gazeteciye yakışmaz

Fatih Karademir says:

41:7 ses fuldeydi evet diye başladın abla olduğum yerden sıçradım 🤣🤣🤣

Zennure Demir says:

Ey zalimler iftira olduğunu yalan olduğunu siz de iyi biliyorsunuz yalan ve iftira sizin işinize geliyor Allah'ım cehennemi iyi ki yarattın sizin için yaşasın cehennem iftira atmadan önce elinizi veya okulunuzun ateşin üstüne bir tutum bakalım dayanabilecek tabii ki hayır kötüler için Allah'ı inkâr edenler için yaşasın cehennem elhamdülillah.

Rahim MERDAN says:

“Türkiye ne ara Çolak Sâlih’ten Polat Alemdâr’a geldi?” sorusunu sormaktan kendimi alamıyorum…

Herhâlde yozlaşma dedikleri bu olsa gerekir. Bir toplumu var eden ahlâkî değerlerin nasıl öğütüldüğünü, içinin boşaltıldığını, kimlerin eline düştüğünü hüzünle seyrediyoruz. Cesâret değeri de bundan nasibini alıyor. En büyük yanılsamalardan birisi, cesâretin iki olmayacak şeyle karıştırılmasıdır. Bunlardan ilki gözükaralıktır. Cesâret gözükaralık değildir. İki üç yaşındaki bir çocuk uçuruma hiç çekinmeden yaklaşabilir ve kendisini boşluğa bırakabilir. Bu cesâret değil, düpedüz gözükaralıktır. Bilgisizlikten kaynaklanır. Çocuk ne yer çekimini, ne de ölümü bilir.. Korkular veridir ve hayatta kalmak içgüdüsünden temellenir. Cesâret ise ikinci tabiatımızdır. Adanılan şeyler adına sâhip olunan şeylerden vazgeçmeyi anlatır.

İkinci olarak cesâretin karıştırıldığı bir başka şey de meydan okumaktır. Cesârete değer katan mutandan olmamasıdır. Cesâret raconsuzdur, gösterişsizdir. Ama gâliba gösteri toplumunda o da bir gösteriye dönüşüyor, çadır tiyatrosu kıvamında teatralleşiyor. Cârî kültürde eylemenin yerini performanslar aldığı için olsa gerekir, cesâret de artık bir performans konusudur.

Şimdi de esas sebeplere bir bakmak gerekiyor. Modern Türkiye’nin târihi bir bakıma kurumsal birikimimizin “kayıtsız” ilişkilerin hâkimiyeti altına girdiği süreçlerden mürekkep. Kayıt dışı veyâ kitabına uydurulmuş bir ekonomi, kayıt dışı veyâ kitabına uydurulmuş siyâsetlerle iç içe giriyor. Kapitalist dünyâ, hayâtı kayda almış olmakla müftehirdir. Ama biliyoruz ki, bu sermâye birikiminin sadece bir yüzüdür. Diğer yüzü ise onun karanlık yüzü; yâni kayıt dışı dünyâsıdır. Gâliba bütün maharet bunların arasına bir mesâfe koyabilmektir. Alain Minc, Yeni Orta Çağ kitabında Mafia’nın kapitalist dünyânın ürettiği bir oluşum olduğunu yazar ve şunu ekler: Bütün mesele Mafia’nın kurumların neresinde, yâni “arkasında”, “yanında” veyâ “içinde” olduğudur. Gâliba değerlerin dağılımını da bu konumlanmalar belirliyor.

İki Kutuplu Dünyâ’nın çöktüğü süreçlerde yaldızlanan, yüceltilen “Sivil Toplum” kavramının pratikte insanlığa hediye ettiği de dünyânın her zaman olduğundan daha fazla mafyoz bir dünyâya dönüşmesidir. E. Hobsbawm’ın Sosyal Haydutluk kitabı bu dinamiklerin kültür kökenlerini anlamak için çok faydalı bir kaynak. Cesâret, erdem, kahramanlık, adâlet gibi değerlerin kayıt dışı alanlarla nasıl buluştuğunu ve içinin nasıl boşaldığını buradan tâkip etmek mümkün.

Türkler, Kurtlar Vâdisi dizisini derin bir bağımlılıkla tâkip etti. Bugün yaşadıklarımızı da aynı iştiha ile takip ediyor.. Dizi nihâyet gerçeklikte karşılığını buldu.Kirli bir senaryo bu… Vasat zekâlıların Pekerolojik analizleri insanı yoruyor. İçimizde biraz insanlık kaldıysa bunun bir bulantıya dönüşmesi de kaçınılmaz. O zaman bir panzehir teklif edeyim.. Bu ruh bulantısına birebir. Youtube’da izleyin.. Beyoğlu Belediyesi’nin katkısıyla Üstad Doğan Dikmen’in genç arkadaşlarıyla yaptığı Nihâvend Meydan Faslı.. Bir saatlik bir terapi…Garanti ederim, rûhunuz yıkanır, kendinize gelirsiniz..”

@

Vatanperver Genç says:

kemal bey boomerlığı bırak o koltuk seni değil gençleri hak ediyor erdoğana diyoruz laf dinlemiyor bari sen dinlede kalk o koltuktan. ben mhp ye vericem şahsen kemale inatla beni mecbur bırakmayın bunu yapmaya bir z kuşağı olarak. eğer kemal o koltuktan kalkmazsa. cb adayı ekrem imamoğlu olursa gene vermem çünkü o koltukta hala kemal oturuyor.

Ibo Dogan says:

Bu işin sonun'da nevşin abbacık olur.🌙🌍🌙.

Write a comment

*