Çabuk! İzliyorsun Rich TXV News Network! Ham, son dakika haberlerinin kaynağı.

Ya ANNEN bir CANAVARA HAMİLE Olsaydı | Hamilelik Hâlleri Kardeş Sürtüşmeleri La La Dünya Oyun

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

Bir OYUN TURNUVASINA katıldığını düşün! 🤩 Ancak, ANNEN HAMİLE ve senden sürekli bir şeyler isteyip duruyor… 🙄 Hangisi daha önemli olur? YENİ KARDEŞİN mi? En sevdiğin OYUN mu? 🎮 BABAN sana yardım eder mi? 😜 Ailenin yeni üyesi kim olacak? ERKEK mi? KIZ mı? Yoksa bir BEBEK ZOMBİ mi? 🤯 Yeni KOMİK videomuzda cevapları öğrenebilirsin!

#laladünya #oyun #kardeş #kızkardeş #anne #hamile #kavgalar #erkekkardeş

Videoyu beğendiyseniz paylaşın ve kanalımıza abone olun: https://bit.ly/3IJ17gQ
Bildirim zilini açmayı unutmayın 😉🔔🔔🔔
____________________________________________________________
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir – siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

BU VİDEODA GÖRÜLEN TÜM ÜRÜN VE FİRMA İSİMLERİ, İLGİLİ SAHİPLERİNE AİT TİCARİ MARKALAR™ VEYA TESCİLLİ® TİCARİ MARKALARDIR. KULLANIMLARI, HERHANGİ BİR ORTAKLIK VEYA ÜRÜNLERİ ONAYLAMA ANLAMINA GELMEZ.